dr mozhde rezvani
Search
Close this search box.
تزریق هیرفیلر برای یک اقا

مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر؛ این ۵ کار بعد از تزریق انجام بده! 

در مورد مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر چه می دانید؟ این روش چقدر ماندگاری دارد و چرا اینقدر طرفدار پیدا کرده است. امروزه روش های زیبایی متنوعی برای مقابله با این مشکل ابداع شده است که یکی از آن ها هم تزریق هیر فیلر است. هیر فیلر موثرترین روش درمانی برای مبارزه با ریزش مو (زودرس) و نازک شدن مو است اما با این حال برای رسیدن به نتایج ایده آل باید مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر را به طور دقیق انجام داد. شما در مورد مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر چه می دانید؟ از آنجایی که مراقبت های بعد از هیر فیلر مو بسیار مهم هستند. با ما همراه شوید تا با یک دیگر به بررسی مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر بپردازیم. 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

جهت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت فرم زیر را پر کنید

درخواست مشاوره

شماره ثابت کلینیک

شماره موبایل کلینیک

ارتباط از طریق واتساپ

آنچه می‌خوانید
هایفوتراپی صورت یک زیباجو توسط متخصص زیبایی | مراقبت بعد از هایفوتراپی صورت

معرفی ۵ تا از مراقبت های بعد از هیرفیلر مو

مراقبت های بعد از هیرفیلر به صورت درست و اصولی برای نتیجه گیری هر چه بهتر بیمار از این روش بسیار مهم است. پایبند بودن به مراقبت های بعد از هیرفیلر باعث می شود که شما نتایج ماندگار تری را از این روش بگیرید. در مورد مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر چه می دانید؟ این روش چقدر ماندگاری دارد و چرا اینقدر طرفدار پیدا کرده است. امروزه روش های زیبایی متنوعی برای مقابله با این مشکل ابداع شده است که یکی از آن ها هم تزریق هیر فیلر است.

۱. بعد از هیرفیلر پوست سر خود را خارش یا ماساژ ندهید!

 تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق کردن هیر فیلر به منظور جلوگیری از عفونت نباید سرتان را ماساژ بدهید. حتی به هیچ عنوان پوست سر خود را نخارانید.

خارش سر بعد از تزریق هیر فیلر

۲. پس از تزریق هیر فیلر از انجام ورزش شدید ممنوع!

به شما پیشنهاد می کنیم که پس از تزریق کردن هیر فیلر حدودا تا چندین ساعت از انجام فعالیت های سنگین مثل حرکات ورزشی شدید خودداری کنید. به خاطر آن که این حرکات باعث زیاد شدن گردش خون درون سر خواهند شد.

۳. پس از درمان هیر فیلر از رفتن به استخر و سونا خودداری کنید.

 به دلیل تزریق‌ های متعدد در ناحیه پوست سر باید به صورت موقت از شنا و رفتن به سونا خودداری کنید تا بتوانید از به وجود آمدن عفونت‌ های احتمالی جدا جلوگیری کنید. بهتر است حداقل تا سه روز (با صلاحدید پزشک) از رفتن به سونا و استخر خودداری کنید. 

پس از درمان هیر فیلر رفتن به استخر

۴. بعد از درمان هیرفیلر رنگ کردن مو خطرناک است!

 یکی دیگر از مراقبت های بعد از هیرفیلر مربوط به رنگ کردن مو ها می باشد. به دلیل التهاب خفیف پوست به خاطر تزریق های متوالی هیر فیلر توصیه ما به شما این است که به مدت حداقل ۷ روز بعد از انجام این روش از رنگ کردن مو خودداری کنید.  

۵. از خشک کردن مو با سشوار بعد از هیرفیلر اجتناب کنید!

 حدودا تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق کردن هیر فیلر موهایتان را نشویید و آن ها را با سشوار به هیچ عنوان خشک نکنید. بعضی از پزشکان بر این باور هستند که برای رسیدن به نتایج حداکثری از این روش درمانی مو نباید تا حداقل یک روز موهایتان را بشویید. 

خشک کردن مو بعد از تزریق هیرفیلر

شایع‌ترین عارضه‌های احتمالی بعد از فیلر مو  

درمان پرکننده مو یا تزریق هیر فیلر یک روش ساده برای جلوگیری از نازک شدن و طاسی مو است که اگر توسط یک متخصص ماهر انجام شود هیچ خطر جدی ندارد. اما با این حال هر روش زیبایی عوارض خاص خودش را دارد. پس شایع‌ ترین عارضه‌ های احتمالی بعد از فیلر مو به شرح زیر می باشند.  

 • قرمزی  
 • تورم خفیف 
 • حساسیت در محل تزریق 
 • یک احساس خارش 

احتمال بروز تمام خطرات ذکر شده در بالا بسیار کم هستند و معمولاً ظرف چند روز از بین می روند. از طرفی درمان پرکننده مو یا فیلر مو خیلی دردناک نیست. هر گونه درد یا ناراحتی ناشی از تزریق به دلیل استفاده از کرم بی حس کننده تا حد زیادی کاهش می یابد. علاوه بر این، پزشکان این روش را با دقت و ملایمت انجام می دهند تا بیماران درد کمتری را احساس کنند.

خطرات و عوارض احتمالی بعد از هیرفیلر

خیلی از بیماران پیش از انجام هیرفیلر از ما در مورد خطرات و عوارض احتمالی این روش می پرسند. در جواب این سوال باید بگوییم که مانند هر درمان زیبایی دیگر، انجام هیرفیلر مو هم دارای برخی از خطرات و عوارض جانبی بالقوه است. این موارد می توانند شامل تورم موقت، کبودی، قرمزی یا حساسیت در محل تزریق باشند. در موارد نادر، هم ممکن است عوارض جدی تری مانند عفونت یا واکنش های آلرژیک رخ بدهد. پیش از انجام این روش درمانی، مهم است که با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید و حتما مراقبت های بعد از تزریق هیرفیلر مو را به طور دقیق و کامل انجام دهید. با انجام درست و اصولی مراقبت های بعد از هیرفیلر مو شما احتمال بروز عوارضی همچون عفونت را کاهش میدهند و به نتایج بهتری دست پیدا می کنید.

تزریق هیرفیلر توسط پزشک برای یک اقا

نتایج درمانی مورد انتظار پس از تزریق فیلر مو 

تزریق هیر فیلر با احیا کردن سلول‌ های مرده پوست، زمینه‌ تقویت مو نازک و شکننده را فراهم می کند و ریزش مو ها را قطع می کند. بعد از انجام نخستین جلسه درمانی فیلر مو، ریزش مو کنترل‌ می شود و با انجام دادن جلسه های بعدی گردش خون در سر و هیدراته شدن نواحی هدف افزایش پیدا خواهد کرد.

برحسب مطالعات بالینی انجام‌ گرفته، نتایج درمانی بعد از تزریق هیر فیلر مو باعث افزایش یافتن تراکم، ضخامت و حتی بهبود ظاهر مو خواهند بود که متناسب با نحوه درمان و همچنین نوع فیلر تأثیرگذاری متفاوتی دارند. رعایت کردن مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر باعث می‌ شود که بیمار نتیجه دلخواهش را از این روش بگیرد و به همین خاطر همه بیماران باید این نکات را رعایت کنند. استفاده کردن از هیر فیلر مو نتایج خوبی را در دراز مدت به جای خواهد گذاشت و با احیا کردن فولیکول‌ های مو باعث سرعت گرفتن روند رشد مومی شود. نتایج درمانی که بعد از انجام دادن فیلر مو می توانید انتظار داشته باشید، عبارتند از: 

 1. افزایش یافتن سرعت رشد مو ها 
 2. تقویت شدن ضخامت مو ها
 3. آبرسانی مو ها
 4. رساندن مواد مغذی به مو ها  

نکته: نوع فیلر مو در بهبود یافتن نتایج این روش نقش بسیار مهمی دارد؛ پس حتما در مورد مارک پرکننده مو مد نظر خود با پزشک مشورت کنید.  

مراقبت‌های بعد از فیلر مو شامل چیست؟  

علیرغم بی خطر بودن تزریق فیلر مو، این روش چندین مورد منع مصرف دارد. به عنوان مثال، خانم های باردار یا کسانی که بیماری های پوست سر دارند، نباید از این روش استفاده کنند. اما اگر قصد دارید از این روش زیبایی استفاده کنید، حتما باید مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر را به طور کامل انجام دهید. مراقبت‌ های بعد از فیلر مو شامل موارد زیر هستند. 

 • حدود یک هفته قبل از تزریق هیر فیلر، لازم است که برای قرار ملاقات آماده شوید. به عنوان یک قاعده کلی، پزشکان توصیه می کنند که از آفتاب گرفتن، رفتن به سونا و مصرف برخی دارو ها یا الکل خودداری کنید. 
 • علاوه بر این، توصیه می شود به طور موقت استفاده از محصولات جانبی مو همچون سشوار، اتو مو و غیره را متوقف کنید. 
 • انجام هیر فیلر بلافاصله پس از دکلره کردن مو توصیه نمی شود؛ در نتیجه باید حداقل 2 الی 3 هفته از این کار بگذرد.  
 • مهم ترین مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر این است از رفتن به حمام، استخر یا سونا خودداری کنید.  

اثرات درمانی هیر فیلر بعد از چه مدتی نمایان می‌شود؟  

به طور کلی بعضی از افراد به تعداد جلسه کمتر و برخی دیگر به جلسات بیشتری احتیاج دارند. اثرات اولیه hair filler بعد از 15 تا 30 روز از تمام شدن جلسه های درمانی مشخص خواهد شد.  

پس از چه مدتی از تزریق فیلر مو می‌توان موها را شست؟  

در حالت کلی می توان مو ها را بلافاصله بعد از هیر فیلر شست ولی حتما باید از شامپو ملایم استفاده کنید. همچنین باید به خوبی مو های خود را آبکشی کنید. البته بعضی دکتر ها پیشنهاد می دهند تا دو روز موهای خود را نشویید. 

ماندگاری فیلر مو چقدر است؟ 

مشکل و دلیل ریزش موها درون هر فردی فرق دارد؛ در نتیجه بسیار طبیعی است که افراد پاسخ و دوام گوناگونی از این درمان دریافت کنند. توجه کنید که عوامل مختلفی بر روی ماندگاری هیر فیلر اثر می گذارد؛ فاکتور هایی مثل نوع برند این محصولات. اما به طور کلی میانگین اثرات هیر فیلر مو تا یک سال است. 

 

سوالات متداول

از دست زدن به ناحیه تحت درمان خودداری کنید: حداقل تا 24 ساعت پس از درمان از دست زدن، مالش یا اعمال فشار به ناحیه تحت درمان خودداری کنید
تا 2 روز پس از درمان از ورزش شدید، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و گرما خودداری کنید.

سایر مطالب خواندنی

هایفوتراپی صورت یک زیباجو توسط متخصص زیبایی | مراقبت بعد از هایفوتراپی صورت
مقایسه هایفوتراپی و بوتاکس
راه های درمان چروک دور چشم
خانمی در حال استفاده از روتین پوستی
درمان گودی زیر چشم
انواع روش لیفت بینی
مزوتراپی برای یک آقا که کاشت مو انجام داده است | مزوتراپی بعد از کاشت مو
ماندگاری تزریق ژل لب
ماندگاری تزریق ژل لب
افزایش ماندگاری تزریق فیلر
تزریق فیلر بینی گوشتی برای یک خانم
ترسیمی از نقاط تزریق بوتاکس پیشانی
ورم بعد از تزریق فیلر گونه
ورم گونه یک خانم بعد از تزریق فیلر گونه
مدل گربه ای لیفت چشم با نخ
درمان واریس پا با تزریق اسکلروتراپی
جوش زدن بعد از تزریق بوتاکس
کشش گوشه چشم با تزریق بوتاکس شقیقه یک خانم
تزریق هیر فیلر در سر یک خانم برای تقویت مو
تزریق پروفایلو به صورت یک خانم
تاثیر تزریق پروفایلو برای درمان مشکلات پوستی یک زیبا جو
تزریق فیلر فک برای یک خانم زیباجو توسط متخصص
تزریق فیلر خط خنده به صورت یک خانم و رضایت این خانم از تزریق
تزریق بوتاکس گونه برای ایجاد کات گونه روی صورت یک زیباجو
درمان چین و چروک پیشانی با تزریق بوتاکس
خانمی که برای صورت خود مزوژل جالپرو تزریق کرده است
تزریق فیلر به زیر چشم های یک خانم برای درمان چین و چروک پا کلاغی
تزریق فیلر برای کانتورینگ صورت یک خانم
خانمی در حال لیفت نخ صورت
شخصی که بعد از تزریق ژل لب دچار تبخال شده است
خانم باردار در حال تزریق ژل لب
تزریق بوتاکس با ماندگاری بالا
تصویر مربوط به یک خانم است و دستای یک دکتر که دستکش صورتی پوشیده و در حال لیفت صورت با نخ است
عکس زن باردار و دست یک پزشک که سرنگ بوتاکس را در دست دارد
عکس ویال بوتاکس و سرنگ در کنار ویال آب مقطر
عکس نخ های لیفت که با کانولا داخل صورت زن جوان قرار داده شده - مراقبت های بعد از لیفت با نخ

نظر کاربران

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها