dr mozhde rezvani
Search
Close this search box.
 مدل ژل لب عروسکی یک دختر

آشنایی با مدل تزریق ژل لب عروسکی | نحوه تزریق تا مراقبت هات

در جامعه امروزی، تزریق ژل لب عروسکی بسیار پرطرفدار شده است. اما چرا؟ چرا بیشتر دختر های جوان به سراغ این مدل از تزریق ژل لب می روند؟ به طور کلی، لب ها عضو تاثیرگذاری بر روی زیبایی صورت هستند. داشتن لب هایی برجسته، خوش فرم و قلوه ای، ظاهری جذاب به شما می دهند و تنها راه رسیدن به این هدف هم تزریق ژل لب عروسکی است. شما در مورد تزریق ژل لب مدل عروسکی چه می دانید؟ مزایای تزریق این مدل ژل لب چیست؟ با ما همراه باشید تا با یک دیگر به معرفی ژل لب عروسکی بپردازیم. 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

جهت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت فرم زیر را پر کنید

تست

این یک فرم تست می باشد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شماره ثابت کلینیک

شماره موبایل کلینیک

ارتباط از طریق واتساپ

آنچه می‌خوانید
پاک کردن تاتو روی شانه با لیزر کیوسوئیچ

مدل تزریق ژل لب عروسکی

شاید شما هم ندانید تزریق ژل لب عروسکی چیست؟ در اینجا باید بگوییم که پرطرفدارترین تکنیک‌ تزریق ژل هیالورونیک اسید برای افزایش حجم دهی و شکل دادن به لب‌ ها است. دلیل نام گذاری این روش به اسم عروسکی، به این خاطر است که لب‌ ها پس از تزریق، ظاهری بسیار گرد، قلوه ای و با حجم زیادی پیدا می کنند؛ درست مشابه لب‌ های عروسک‌ چینی.

در روش تزریق ژل لب عروسکی، به جای افزایش دادن حجم لب، جوری تزریق فیلر انجام می گیرد که لب ها کشیده‌ و بلند تر از قبل به نظر برسند. در این روش با افزایش دادن ارتفاع لب های بالا و پایینی، لب‌ ها بزرگ‌ و شکیل‌ تر دیده می شوند، بدون آن که تغییر زیادی در حجم آن‌ ها رخ دهد.

مزایای تزریق ژل لب عروسکی نسبت به سایر مدل ها

امروزه مزایای ژل لب عروسکی برای بسیاری از افراد حائز اهمیت می باشد. زیرا تاثیر بیشماری در بهبود شکل ظاهری فرد و همچنین اعتماد به نفس وی دارد؛ در نتیجه متناسب با نیازها و اهداف زیبایی هر فرد، هر کس می تواند از بعضی از مزایای آن بهره مند شود. در ادامه مطلب به بررسی برخی از مزایای تزریق ژل لب مدل عروسکی می پردازیم: 

افزایش یافتن زیبایی و حجم دهی به لب‌ ها به طور طبیعی

ژل لب عروسکی موجب افزایش یافتن زیبایی و حجم دهی به لب‌ ها می‌ شود، بدون آن که ظاهر غیر طبیعی یا مصنوعی به این بخش بدهد. این عمل موجب می‌ شود که لب‌ ها بزرگ‌ تر و بسیار جذاب‌ تر دیده شوند، ولی با حفظ ظاهر طبیعی. 

حجم‌ دهی متعادل و متناسب با سایر اجزا صورت

یکی از مزایا و فواید استفاده از فیلر لب عروسکی، آن است که با متعادل ساختن حجم لب‌ ها با اجزای صورت، زیبایی چهره را افزایش خواهد داد و از به وجود آمدن تناقض در شکل ظاهری فرد جلوگیری می کند. 

لب های خانمی که مدل تزریق ژل لب عروسکی است

کمک به از بین بردن خط لثه در زمان خندیدن

ژل لب عروسکی به از بین بردن خط لثه کمک می کند؛ یعنی خطوطی که معمولاً در زمان خندیدن و حرکات صورت ظاهر می‌ شوند. با به وجود آوردن حجم مناسب در لب ها، این خطوط کاهش پیدا می کنند و لب‌ ها به شکل زیبایی نمایان می‌ شوند. 

ایجاد تغییر فانتزی در لب ها

تزریق ژل لب عروسکی به فرد امکان می‌ دهد تا تغییراتی فانتزی در شکل ظاهری لب‌ های خودش ایجاد کند. با کمک این روش می‌ توان حجم، شکل و فرم لب‌ ها را به صورت دلخواه تغییر داد و ظاهری جدید و جذاب تری برای فرد ایجاد کرد. 

عدم احتیاج به جراحی

تزریق ژل لب عروسکی، یک روش غیر تهاجمی و بدون نیاز به عمل جراحی است که به منظور افزایش یافتن حجم و شکل لب ها انجام می شود و احتیاجی به برش و جراحی ندارد. 

کمبود زمان برای بازیابی

بیشتر افراد بعد از تزریق ژل لب عروسکی به سرعت به انجام فعالیت‌ های روزانه خود باز می‌ گردند و احتیاجی به زمان بازیابی ندارند. 

میزان ریسک پایین

در مقایسه با بقیه روش‌ های افزایش حجم دهی به لب، تزریق ژل لب عروسکی معمولاً ریسک کمتری دارد. 

ماندگاری بالا

یکی دیگر از فواید و مزایای تزریق ژل لب عروسکی، دوام و ماندگاری بالای آن است. ژل‌ در این مدل معمولاً برای زمان طولانی‌ تری در لب‌ باقی می‌ ماند و احتیاجی به تجدید تزریق ندارند. این امر هزینه ها و زمان مراقبت‌ بعد از عمل را کاهش می دهد. 

آشنایی با روش تزریق و چگونگی تغییرات لب در مدل عروسکی

به طور کلی نحوه تزریق و چگونگی تغییرات لب در مدل عروسکی با سایر مدل ها متفاوت است. این تغییرات به شرح زیر می باشد.

 • در این مدل تزریقی، لب پایینی حجیم تر و بزرگتر از لب بالا خواهد شد. 
 • لب پایینی بیش ترین فرم را به خودش می گیرد و همانند لب های یک باربی جذاب می شود. 
 • در این روش قسمت V شکل لب بالایی تقویت خواهد شد.
 • این مدل، ظاهر چهره فرد را عروسکی و بسیار جذاب می کند؛ همچنین باعث جوان تر دیده شدن وی می شود.

تزریق ژل لب عروسکی برای یک زیباجوی خانم

حجم مورد نیاز ژل برای تزریق مدل عروسکی چقدر است؟

معمولا به خاطر آن که حجم و ارتفاع لب در تزریق ژل لب عروسکی بیشتر از سایر مدل ها است، به حجم بیشتری از فیلر نیاز می باشد. اما نمی توانیم در این خصوص به طور دقیق اظهار نظر کنیم که برای داشتن یک لب عروسکی به چند سی سی ژل احتیاج است؛ چون که هر فردی شرایط بدنی خاص خودش را دارد و پزشک باید تعیین کند که بیمار به چند سی سی فیلر نیاز دارد.

در مورد حجم مورد نیاز ژل لب عروسکی به نکات زیر توجه کنید:

 • به طور کلی حجم فیلر مورد نیاز افراد برای رسیدن به لب عروسکی 0.7 تا 2 سی سی می باشد. 
 • متناسب با هدف بیمار و صلاحدید پزشک تعیین می شود که فرد به چند سی سی فیلر برای تزریق ژل لب عروسکی نیاز دارد. 
 • بیشتر پزشکان معتقدند که بهتر است تا حد امکان به صورت یکباره حجم بسیاری از فیلر را به ناحیه هدف تزریق کرد.
 •  بهتر است افراد در ابتدا حجم کمی از ژل را به لب هایشان تزریق کنند و در صورت تمایل این مقدار را افزایش بدهند. 

مدت ماندگاری ژل لب عروسکی است؟

به طور کلی در افراد مختلف مدت زمان ماندگاری ژل لب عروسکی متفاوت می باشد و به پارامتر های گوناگونی بستگی دارد. این پارامتر ها به شرح زیر می باشند.

 1. سن: متناسب با نوع فیلر، سن مجاز برای تزریق ژل متفاوت است اما در کل بهترین سن جهت تزریق فیلر لب، ۲۱ سالگی می باشد.
 2. سبک زندگی فرد، ماندگاری و دوام ژل لب شخصی که از سبک زندگی، غذایی و حتی ورزشی سالمی برخوردار است، ممکن است یک سال و بیشتر هم طول بکشد.
 3. برند تولید کننده ژل: در حال حاضر، برند های داخلی و خارجی زیادی به تولید فیلر لب می پردازند اما در کل، هر چقدر که درصد غلظت هیالورونیک اسید در فیلر یک کمپانی بیشتر باشد، آن ژل لب ماندگاری بیشتری خواهد داشت.
 4. نوع فیلر استفاده شده: به طور کلی، فیلر های مختلفی از لحاظ ماندگاری در بازار موجود هستند. به عنوان مثال فیلرهای نیمه دائمی ۱ تا ۲ سال و ژل لب های دائمی دوام بیشتری دارند.
 5. وضعیت متابولیسم و سوخت و ساز بدن، ماندگاری ژل لب عروسکی در فردی که دارای متابولیسم و سوخت و ساز کمتری است، تا 12 ماه یا حتی بیشتر هم باقی خواهد ماند.
 6. مراقبت و محافظت از لب‌ بعد از تزریق: با انجام درست و اصولی مراقبت های گفته شده از جانب پزشک، مانند عدم استعمال دخانیات، مصرف آب زیاد، فشار وارد نکردن به لب ها و غیره، می توان ماندگاری فیلر لب تزریق شده را افزایش داد. 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه ژل لب عروسکی

هزینه ژل لب عروسکی متغیر می باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی که بر روی هزینه این روش زیبایی اثر می گذارند، به شرح زیر است. 

 • مقدار ژل مورد نیاز
 • مدل و مارک برند تولید کننده ژل
 • تعرفه کلینیک
 • هزینه دستمزد پزشک 

تزریق ژل لب عروسکی برای یک خانم

تفاوت مدل عروسکی با دیگر مدل ها چیست؟

اما موضوع مهم دیگری که مطرح می شود تفاوت مدل عروسکی با دیگر مدل ها چیست؟ باید بگوییم مدل ژل لب عروسکی، تفاوت زیادی با سایر مدل های تزریق فیلر لب دارد. همین تفاوت ها است که باعث جذابیت و پرطرفدار بودن این ژل لب شده و باعث شده خیلی از خانم های جوان به سمت آن جذب شوند.

مهم ترین تفاوت تزریق ژل لب عروسکی با سایر مدل ها به شرح زیر است:

 • در تزریق ژل لب عروسکی، لب ها برجسته تر و بزرگ تر از سایر مدل ها می شوند.
 • در ژل لب عروسکی، لب پایینی برجسته تر و بزرگتر از لب بالایی خواهد شد. 
 • در مدل لب عروسکی که به لب باربی هم مشهور است، قسمت V لب بالایی می شود.
 • مدل لب عروسکی برای فرم دهی به لب های باریک مناسب تر است؛ به گونه ای که هم جنبه زیبایی دارد و هم درمانی. 

نوع فیلر مورد استفاده در تزریق ژل لب عروسکی  

خیلی از بیماران برایشان سوال است که در ژل لب مدل عروسکی از چه نوع ژل استفاده می شود؟ امروزه به خاطر استقبال گسترده مردم از تزریق ژل لب عروسکی، خیلی از برند های داخلی و خارجی به تولید فیلر لب می پردازند. به همین دلیل آشنایی با این برند ها به شما در انتخاب بهترین نوع ژل کمک می کند. بهترین برندهای ژل لب مدل عروسکی به شرح زیر هستند. 

 • ژوویدرم (juvéderm)، ساخت کشور فرانسه
 • پروفایلو؛ ساخت کشور ایتالیا
 • رووفیل (Revofil)، ساخت کره جنوبی 
 • آلیاکسین، ساخت کشور سوئیس

با مراقبت های بعد از تزریق ژل لب عروسکی آشنا شوید!

اگر می خواهید به نتیجه خوبی از تزریق ژل لب عروسکی خود برسید، حتما باید به مراقبت های گفته شده از جانب پزشک خود توجه کنید. این مراقبت ها به افزایش ماندگاری تزریق ژل لب عروسکی هم کمک می کند.

از نوشیدن الکل اجتناب کنید.

 الکل به عنوان یک رقیق کننده خون عمل می کند و می تواند احتمال بروز التهاب، کبودی و تورم را پس از تزریق فیلر لب افزایش دهد. حداقل 24 تا 48 ساعت بعد از تزریق فیلر لب هم باید از مصرف الکل اجتناب کنید تا از بروز عوارض جانبی جلوگیری شود و سریع‌ تر بهبودی پیدا کنید.

از بوسیدن، ماساژ  و لمس کردن لب هایتان خودداری کنید.

 از وارد کردن فشار به لب هایتان پس از تزریق ژل لب عروسکی خودداری کنید. ماساژ دادن یا لمس لب‌ ها پس از تزریق فیلر می‌ تواند خطر عفونت را افزایش دهد. همچنین پوست شما به زمان نیاز داری تا اجازه دهد سوراخ های ایجاد شده حاصل از تزریق بهبود یابند؛ در نتیجه با رعایت نکردن این نکات باعث می شوید که باکتری ها به لایه های زیرین پوستتان نفوذ کنند. 

از نی استفاده نکنید.

 بلافاصله بعد از تزریق ژل لب عروسکی برای 24 تا 48 ساعت از نوشیدن با نی خودداری کنید. فشار و حرکت مورد نیاز برای استفاده از نی ممکن است باعث انحراف فیلر لب شود. به علاوه، استفاده از نی ممکن است که کمی ناراحتی برایتان ایجاد کند؛ چون که پس از تزریق لب، تورم ایجاد می شود.

نحوه تزریق ژل لب عروسکی

مصرف غذاهای سرشار از نمک را محدود کنید.

در 48 ساعت اول بعد از تزریق ژل لب عروسکی، نمک را از رژیم غذایی خود حذف کنید. نمک تورم را افزایش می دهد و از آنجایی که از تعریق هم باید اجتناب کنید، بدن شما به طور طبیعی نمک اضافی را از بین نخواهد برد. غذاهای شور نیز می توانند لب ها را تحریک کنند. 

از کمپرس سرد استفاده کنید.

 در 48 ساعت اول پس از تزریق، کمپرس یخ را روی لب های خود بمالید. می‌ توانید این کار را چندین بار در روز انجام دهید، ولی مطمئن شوید که یخ را مستقیماً روی لب‌ هایتان قرار نمی ‌دهید. بهتر است از یک کیسه یخ یا یک تکه یخ پیچیده شده در یک پارچه نازک استفاده نمایید.

از رفتن به محیط های گرم پرهیز کنید‌.

 گرما می تواند موجب گشاد شدن عروق خونی شود که همین امر هم ممکن است تورم را بدتر کند. با توجه به این موضوع، خودتان را در معرض نور مستقیم خورشید، مکان ها یا فعالیت هایی با دمای بالا قرار ندهید. از طرفی حداقل تا 48 ساعت بعد از تزریق ژل لب عروسکی از رفتن به سونا و حمام خودداری کنید.

از پرواز با هواپیما خودداری کنید.

 حداقل یک هفته بعد تزریق ژل لب عروسکی، از سفر هوایی پرهیز کنید. فشار هوا در هواپیما می تواند تورم و کبودی لب را تشدید کند؛ حتی هوای داخل هواپیما ممکن است پوست لب های شما را کم آب کرده و بر نتایج تزریق شما تاثیر بگذارد. 

به اندازه کافی آب بنوشید.

 نوشیدن آب به روند بهبودی بدن شما کمک زیادی می کند. سعی کنید، آب بدن خود را هیدراته نگه دارید تا بهبودیتان سریع تر پیش برود.

از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، از شما متشکریم. اگر قصد دارید تزریق ژل لب عروسکی انجام دهید، حتما این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید و مراقبت های گفته شده را به طور دقیق انجام دهید.

سوالات متداول

ژل لب عروسک روسی یک تکنیک تزریقی خاص است که لب ها را به شکل قلب ظریف (مانند عروسک روسی) در می آورد. به جای افزایش حجم بیش از حد، فرم لب را تقویت می کند. این برای بیمارانی که به دنبال افزایش ظاهر طبیعی لب هستند ایده آل است.
این روش با علامت گذاری کانتور و پرکردن لب ها با دستگاه آرایش نیمه دائمی و کاشت رنگدانه نرم بدون ایجاد ضربه بیش از حد به پوست انجام می شود.

سایر مطالب خواندنی

پاک کردن تاتو روی شانه با لیزر کیوسوئیچ
یکی از نمونه کارهای روش تکثیر کاشت مو
کبودی بعد از تزریق ژل لب برای یک زیبا جو
خانمی که دچار خشکی لب بعد از تزریق ژل لب شده است.
بهترین فصل برای کاشت مو
تفاوت تزریق مزوژل با فیلر زیر چشم
آبرسانی عمیق پوست باعث شادابی پوست یک خانم شده است.
افزایش ماندگاری تزریق فیلر گونه
تزریق فیلر گونه برای صورت های کشیده یک زیباجو
خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس
تزریق پی آر پی مو برای یک آقا
تزریق مزوتراپی مو به سر یک خانم | سن مناسب تزریق مزوتراپی مو
آشنایی با انواع روش لیفت چشم
انواع روشهای لیفت شقیقه
خانمی در حال تزریق بوتاکس به گونه بیمار |
یک نمونه از بوتاکس چشم گربه ای
تزریق بوتاکس به پیشانی یک آقا | مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس
Dr
زاویه سازی فک با فیلر برای یک آقا
هایفوتراپی صورت یک زیباجو توسط متخصص زیبایی | مراقبت بعد از هایفوتراپی صورت
مقایسه هایفوتراپی و بوتاکس
راه های درمان چروک دور چشم
خانمی در حال استفاده از روتین پوستی
درمان گودی زیر چشم
انواع روش لیفت بینی
مزوتراپی برای یک آقا که کاشت مو انجام داده است | مزوتراپی بعد از کاشت مو
ماندگاری تزریق ژل لب
ماندگاری تزریق ژل لب
افزایش ماندگاری تزریق فیلر
تزریق فیلر بینی گوشتی برای یک خانم
ترسیمی از نقاط تزریق بوتاکس پیشانی
ورم بعد از تزریق فیلر گونه
ورم گونه یک خانم بعد از تزریق فیلر گونه
تزریق هیرفیلر برای یک اقا
مدل گربه ای لیفت چشم با نخ
درمان واریس پا با تزریق اسکلروتراپی
جوش زدن بعد از تزریق بوتاکس
کشش گوشه چشم با تزریق بوتاکس شقیقه یک خانم
تزریق هیر فیلر در سر یک خانم برای تقویت مو
تزریق پروفایلو به صورت یک خانم
تاثیر تزریق پروفایلو برای درمان مشکلات پوستی یک زیبا جو
تزریق فیلر فک برای یک خانم زیباجو توسط متخصص
تزریق فیلر خط خنده به صورت یک خانم و رضایت این خانم از تزریق
تزریق بوتاکس گونه برای ایجاد کات گونه روی صورت یک زیباجو
درمان چین و چروک پیشانی با تزریق بوتاکس
خانمی که برای صورت خود مزوژل جالپرو تزریق کرده است
تزریق فیلر به زیر چشم های یک خانم برای درمان چین و چروک پا کلاغی
تزریق فیلر برای کانتورینگ صورت یک خانم
خانمی در حال لیفت نخ صورت
شخصی که بعد از تزریق ژل لب دچار تبخال شده است
خانم باردار در حال تزریق ژل لب
تزریق بوتاکس با ماندگاری بالا
تصویر مربوط به یک خانم است و دستای یک دکتر که دستکش صورتی پوشیده و در حال لیفت صورت با نخ است
عکس زن باردار و دست یک پزشک که سرنگ بوتاکس را در دست دارد
عکس ویال بوتاکس و سرنگ در کنار ویال آب مقطر
عکس نخ های لیفت که با کانولا داخل صورت زن جوان قرار داده شده - مراقبت های بعد از لیفت با نخ

نظر کاربران

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها