dr mozhde rezvani
Search
Close this search box.
تزریق فیلر بینی گوشتی برای یک خانم

آیا تزریق فیلر بینی گوشتی باعث کوچک شدن آن می شود؟

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه تزریق فیلر می‌تواند به شما کمک کند تا بینی خود را به شکل دلخواه تغییر دهید؟ تزریق فیلر بینی گوشتی یکی از روش‌های محبوب در زمینه خدمات زیبایی است که با ایجاد حجم در زیر پوست، امکان بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر شدن بینی را فراهم می‌کند. با دقت و حرفه‌ایترین روش‌ها، متخصصان ماهر می‌توانند با تزریق دقیق و مناسب، خطای دید را اصلاح کرده و نواقص بینی را به زیبایی تبدیل کنند. از بین رفتن برآمدگی تیغه، برجسته شدن نوک بینی و ایجاد تقارن در دو طرف، تنها یک بخش از نتایج بی‌نظیری است که می‌توان با این روش به دست آورد. 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

جهت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت فرم زیر را پر کنید

درخواست مشاوره

شماره ثابت کلینیک

شماره موبایل کلینیک

ارتباط از طریق واتساپ

آنچه می‌خوانید
هایفوتراپی صورت یک زیباجو توسط متخصص زیبایی | مراقبت بعد از هایفوتراپی صورت

تفاوت فیلر بینی گوشتی و استخوانی در چیست؟

تفاوت اساسی بین فیلر بینی گوشتی و استخوانی در انتخاب مناسب برای هر نوع بینی و شکل صورت افراد است. همان طور که اشاره شد، اصلی‌ترین هدف از تزریق فیلر، ایجاد حجم و پرکنندگی زیر پوست است. در این راستا، تزریق فیلر به بینی استخوانی، به ویژه در مواردی که بینی افراد دارای افتادگی یا قوز است، نتایج بهتری نسبت به فیلر بینی گوشتی به همراه خواهد داشت.

 افرادی که دارای بینی‌های استخوانی هستند، به دلیل ساختار استخوانی شان، نیاز به ایجاد حجم و پر کنندگی بیشتری دارند تا شکل زیباتری به آن‌ها ببخشد. در این حالت، استفاده از فیلر به بینی استخوانی می‌تواند بهترین گزینه باشد؛ زیرا قادر است به طور دقیق حجم لازم را ایجاد کرده و بینی را به شکل مطلوب و هماهنگ با سایر ویژگی‌های صورت تغییر دهد.

از سوی دیگر، بینی‌های گوشتی که شامل بافت‌های نرم‌تر و کمتری از استخوان هستند، ممکن است نیاز کمتری به حجم دهی داشته باشند. در این حالت، تزریق فیلر بینی گوشتی می‌تواند بهترین گزینه باشد تا جلوه طبیعی و هماهنگی با سایر ویژگی‌های صورت حفظ شود. انتخاب مناسب بین فیلر بینی گوشتی و استخوانی بستگی به نوع بینی و نیازهای زیبایی هر فرد دارد که متخصصین حوزه زیبایی می‌توانند با مشاوره دقیق، راهنمایی مناسبی در این زمینه ارائه کنند.

تزریق فیلر بیشتر برای اصلاح چه قسمت هایی از بینی مناسب هستند؟

تزریق فیلر بینی یکی از روش‌های آسان و موثر برای اصلاح فرم بینی بوده که برای برخی قسمت‌های خاص از بینی بسیار مناسب است. این روش به ویژه برای بینی‌هایی که انحراف کمی دارند، افتادگی جزئی دارند، یا بینی‌هایی که اندازه کوچکی دارند و نیاز به فرم دهی مناسب دارند، مناسب است. همچنین، برای بینی‌هایی که نوک آن‌ها سر بالاست و نیاز به اصلاح و گرد شدن دارند، تزریق فیلر می‌تواند کارآمد و موثر باشد.

با استفاده از تزریق فیلر، می‌توان به طور دقیق و مناسب، حجم لازم را به قسمت‌های مختلف از بینی اضافه کرده و فرم زیباتر و هماهنگ‌تری را به آن‌ها بخشید. این روش نه تنها برای اصلاح نواقص کوچک و جزئی بینی مناسب است، بلکه همچنین به راحتی قابل تطبیق با نیازهای زیبایی و شکل صورت هر فرد است. از این رو، تزریق فیلر می‌تواند به عنوان یک راه حل سریع و کارآمد برای اصلاح و بهبود ظاهر بینی در افرادی که از انحراف، افتادگی یا نوک بینی سر بالا رنج می‌برند، مورد استفاده قرار گیرد.

تزریق فیلر به بینی گوشتی

 عوارض تزریق فیلر به بینی گوشتی چیست؟

تزریق فیلر بینی گوشتی همچون هر روش دیگری، ممکن است با عوارضی همراه باشد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از قرمزی، حساسیت و تورم. این عوارض جانبی بسیار کمی از تزریق فیلر به بینی گزارش شده‌اند و بیشتر در چند روز پس از تزریق خود به خود برطرف می‌شوند. اما، باید توجه داشت که در برخی موارد نادر، خطرات جدی‌تری نیز ممکن است وجود داشته باشد. به عنوان مثال، خطرات نادر مانند نکروز (مرگ بافت) یا از دست دادن بینایی پس از تزریق وجود دارد. این امور معمولا به علت آسیب به رگ‌های خونی حین تزریق اتفاق می‌افتند و باید با دقت و حرفه‌ای‌ترین روش‌ها توسط متخصصان مورد بررسی قرار گیرند. در هر صورت، مشورت با یک پزشک تخصصی و انجام این روش تحت نظر متخصصین ماهر و مجرب، می‌تواند به حداقل رسیدن خطرات و افزایش ایمنی واکنش‌های بدن در برابر تزریق فیلر به بینی کمک کند.

 ماندگاری تزریق فیلر بینی گوشتی چقدر است؟

ماندگاری تزریق فیلر بینی گوشتی معمولاً بین 6 ماه تا 18 ماه است، اما باید به یاد داشت که نتایج این روش به صورت دائمی نیست. با توجه به ویژگی‌های فردی و نیازهای زیبایی، ممکن است در برخی موارد ماندگاری فیلر بینی بیشتر از 18 ماه باشد. همین طور، تکرار تزریقات تکمیلی نیز می‌تواند باعث ماندگاری طولانی‌تر نتایج فیلر بینی شود. از این رو، مشاوره با متخصصین زیبایی و پزشکان متخصص در این زمینه، برای انتخاب بهترین روش و محصولات فیلر بینی و نیز برنامه تزریقات تکمیلی مناسب، بسیار حیاتی است تا نتایج مطلوب و ماندگار برای شما به ارمغان آید.

تاثیر تزریق فیلر بینی برای یک خانم

 مراقبت های قبل از تزریق ژل بینی گوشتی

با توجه به اینکه تزریق فیلر بینی گوشتی بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود، مراقبت‌های خاصی قبل از این روش لازم نیست. اما، برای حفظ بهتر نتایج و کاهش خطرات ممکن، باید به توصیه‌های زیر توجه داشته باشید:

  1. از یک روز قبل از تزریق پرکننده‌های پوستی، مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، ویتامین E و داروهای ضدالتهابی مانند ایبوپروفن را قطع کنید. این کار ممکن است خطر خونریزی و تورم پس از تزریق را کاهش دهد.
  2. قبل از تزریق ژل بینی، می‌توانید آب زیادی بنوشید. مصرف آب به میزان کافی می‌تواند پوست را آماده‌تر و مناسب‌تر برای تزریق ژل بینی کند و همچنین به حفظ رطوبت پوست کمک کند.

از انجام این مراقبت‌ها قبل از تزریق ژل بینی می‌تواند به بهبود نتایج و کاهش عوارض ممکن کمک کند. در هر صورت، مهم است که با پزشک خود مشورت کنید و دستورات او را رعایت کنید تا فرآیند تزریق بهینه‌تر و بدون مشکلات احتمالی انجام شود.

 مزایای تزریق فیلر بینی گوشتی به نسبت جراحی بینی چیست؟

تزریق فیلر بینی گوشتی نسبت به جراحی بینی دارای مزایای بسیاری است که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از مزایای اصلی فیلر بینی این است که بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود. این به معنای این است که شما نیازی به تحمل عوارض مرتبط با بیهوشی ندارید و فرآیند تزریق فیلر بینی به صورت غیر جراحی انجام می‌شود. همچنین، فیلر بینی نیاز به دوره نقاهت خاصی ندارد. پس از تزریق، شما می‌توانید فعالیت‌های روزمره خود را به سرعت از سر بگیرید، بدون اینکه نیازی به استراحت طولانی داشته باشید. این امر برای افرادی که وقت کمی برای بازیابی دارند یا به دنبال روشی سریع برای بهبود ظاهر بینی‌شان هستند، بسیار مهم است.

و در آخر، هزینه فیلر بینی بسیار کمتر از هزینه جراحی بینی است. این امر به افراد امکان می‌دهد که بهبود ظاهر بینی خود را با هزینه کمتر و بدون نیاز به جراحی انجام دهند. به طور کلی، تزریق فیلر بینی گوشتی نسبت به جراحی بینی دارای مزایای بسیاری است که شامل عدم نیاز به بیهوشی، عدم نیاز به دوره نقاهت طولانی و هزینه کمتر می‌شود. 

سوالات متداول

یکی از خطرات تزریق فیلر بینی گوشتی، عوارضی است که در صورت تزریق فیلر به رگ خونی ایجاد می شود. این می تواند به رگ های بینی آسیب برساند و خون رسانی به پوست اطراف بینی شما را مختل کند، که می تواند منجر به مرگ پوست در آن ناحیه شود.
فیلر Restylane باعث شکل دادن به بینی و ایجاد خطوط طبیعی در بینی میشود؛ به این دلایل، به علاوه نتایج طولانی مدت آن، Restylane به طور گسترده ای به عنوان بهترین فیلر بینی شناخته می شود.

سایر مطالب خواندنی

هایفوتراپی صورت یک زیباجو توسط متخصص زیبایی | مراقبت بعد از هایفوتراپی صورت
مقایسه هایفوتراپی و بوتاکس
راه های درمان چروک دور چشم
خانمی در حال استفاده از روتین پوستی
درمان گودی زیر چشم
انواع روش لیفت بینی
مزوتراپی برای یک آقا که کاشت مو انجام داده است | مزوتراپی بعد از کاشت مو
ماندگاری تزریق ژل لب
ماندگاری تزریق ژل لب
افزایش ماندگاری تزریق فیلر
ترسیمی از نقاط تزریق بوتاکس پیشانی
ورم بعد از تزریق فیلر گونه
ورم گونه یک خانم بعد از تزریق فیلر گونه
تزریق هیرفیلر برای یک اقا
مدل گربه ای لیفت چشم با نخ
درمان واریس پا با تزریق اسکلروتراپی
جوش زدن بعد از تزریق بوتاکس
کشش گوشه چشم با تزریق بوتاکس شقیقه یک خانم
تزریق هیر فیلر در سر یک خانم برای تقویت مو
تزریق پروفایلو به صورت یک خانم
تاثیر تزریق پروفایلو برای درمان مشکلات پوستی یک زیبا جو
تزریق فیلر فک برای یک خانم زیباجو توسط متخصص
تزریق فیلر خط خنده به صورت یک خانم و رضایت این خانم از تزریق
تزریق بوتاکس گونه برای ایجاد کات گونه روی صورت یک زیباجو
درمان چین و چروک پیشانی با تزریق بوتاکس
خانمی که برای صورت خود مزوژل جالپرو تزریق کرده است
تزریق فیلر به زیر چشم های یک خانم برای درمان چین و چروک پا کلاغی
تزریق فیلر برای کانتورینگ صورت یک خانم
خانمی در حال لیفت نخ صورت
شخصی که بعد از تزریق ژل لب دچار تبخال شده است
خانم باردار در حال تزریق ژل لب
تزریق بوتاکس با ماندگاری بالا
تصویر مربوط به یک خانم است و دستای یک دکتر که دستکش صورتی پوشیده و در حال لیفت صورت با نخ است
عکس زن باردار و دست یک پزشک که سرنگ بوتاکس را در دست دارد
عکس ویال بوتاکس و سرنگ در کنار ویال آب مقطر
عکس نخ های لیفت که با کانولا داخل صورت زن جوان قرار داده شده - مراقبت های بعد از لیفت با نخ

نظر کاربران

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها