dr mozhde rezvani
Search
Close this search box.
تزریق فیلر فک برای یک خانم زیباجو توسط متخصص

نحوه تزریق فیلر زاویه فک به چه شکل است؟

تکنیک استفاده از فیلرهای صورت یکی از جدیدترین روش‌های زیبایی هستند که توانسته‌اند محبوبیت زیادی را به دست آورند. تزریق فیلر به‌عنوان یک شیوه غیرتهاجمی در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند روند پیری را در صورت معکوس کند، بدون اینکه نیازی به آمادگی‌های قبل از آن و یا زمان استراحت بعد از درمان داشته باشد.  مهم‌ترین مزیت آن‌ها در این است می‌توان نتایج را در کمترین زمان ‌بر روی صورت مشاهده کرد. فیلرهای چانه و فک، ژل‌های پوستی هستند که برای جوان‌سازی و صاف کردن پوست به نواحی چانه و خط فک تزریق می‌شوند و می‌تواند شکل و ترکیب این ناحیه از صورت را تغییر دهند. نحوه تزریق فیلر زاویه فک به این صورت است که می‌تواند چانه را کشیده‌تر کرده یا به سمت پایین یا جلو متمایل کنند تا نسبت کاملی بین چانه، بینی و لب‌ها ایجاد شود. از همین ژل‌ها برای تقویت خط فک، نرم کردن یا تقویت ظاهر و هماهنگ کردن آن با سایر ویژگی‌های صورت استفاده می‌شود.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

جهت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت فرم زیر را پر کنید

تست

این یک فرم تست می باشد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شماره ثابت کلینیک

شماره موبایل کلینیک

ارتباط از طریق واتساپ

آنچه می‌خوانید
پاک کردن تاتو روی شانه با لیزر کیوسوئیچ

کاربرد تزریق فیلر فک چیست؟

فیلرها همچنین چین‌وچروک و جای زخم را پر می‌کند تا ظاهر چانه و فک صاف‌تر شود. تزریق فیلر زاویه فک برای کسانی که می‌خواهند نیم‌رخ پایین صورت خود را تقویت کنند بهترین گزینه زیبایی است. هدف از تزریق فیلر زاویه فک در حقیقت ایجاد هماهنگی و تعادل در اجزای صورت است و این درمان تزریقی بسیار محتاطانه است، اما تفاوتی طبیعی در ظاهر کلی صورت ایجاد می‌کند. در زیر نحوه تزریق فیلر زاویه فک را با هم بررسی می‌کنیم.

کدام نقاط تزریق فیلر فک صورت می‌گیرد؟

نحوه تزریق فیلر زاویه فک بر اساس حالت چهره شما تعیین می‌شود؛ زیرا نوع صورت تأثیر زیادی در تعیین نقاط تزریق دارد. بعضی صورت‌ها به شکل گرد، یا پهن و یا کشیده و بیضی هستند و نحوه تزریق فیلر و نقاط آن در هرکدام از انواع صورت‌ها می‌تواند متفاوت باشد. سپس بسته به هدف بیمار، تزریق در نقاط مختلف چانه انجام می‌شود. قبل از انجام تزریق جلسه‌ای به مشاوره اختصاص می‌یابد و در آن پزشک در مورد جزییات تزریق فیلر و انتظاری که فرد از چهره خود بعدازآن دارد صحبت‌های لازم انجام می‌شود.

بسته به فرم صورت، نقاط تزریق فیلر در صورت مشخص و علامت‌گذاری می‌شود و میزان و نحوه تزریق فیلر زاویه فک تعیین می‌شود. تزریق به‌صورت مرحله به مرحله انجام می‌شود؛ زیرا در این حالت پزشک می‌تواند بر نتیجه کار احاطه داشته باشد. نحوه تزریق فیلر به عوامل متعددی مانند تکنیک تزریق پزشک و اهداف بیمار، ممکن است بین 15 تا 40 دقیقه طول بکشد. این درمان، دوران نقاهت ندارد و بیماران می‌توانند تقریباً بلافاصله به فعالیت‌های عادی خود بازگردند. اگرچه برخی از بیماران ممکن است تورم یا کبودی خفیف را تجربه کنند، اما این عوارض اغلب در عرض چند روز فروکش می‌کنند.

چرا تزریق فیلر فک باید توسط پزشک متخصص انجام شود؟

فک در واقع یکی از ایمن‌ترین نواحی روی صورت برای داشتن فیلر پوستی است، زیرا فیلرها عموماً بر روی پوست صورت به‌خوبی نتیجه می‌دهند و معمولاً عوارض جانبی کمی دارند. البته نحوه تزریق فیلر زاویه فک تا حدی زیادی تعیین ‌کننده نتیجه کار است. تزریق فیلر فک حساسیت بالایی دارد و به همین دلیل باید تزریق توسط پزشک ماهر و کارآزموده صورت بگیرد. اگر قصد دارید که از تزریق فیلر فک به‌عنوان یکی از خدمات زیبایی بهره ببرید بهتر است که در یک کلینیک مجهز که تمام مجوزهای لازم را در این زمینه دارد برای این کار انتخاب کنید.

یک جراح پلاستیک، متخصص پوست، پزشک پرستار و دستیار پزشک می‌تواند افراد مناسبی برای انجام تزریق فیلر فک صورت برای شما باشد و اطلاعات لازم را در مورد نحوه تزریق فیلر زاویه فک در اختیار داشته باشد و تجربه کافی را در این زمینه کسب کرده باشد. در این تزریق فک و گردن از هم جدا می‌شوند، زیرا فیلر در انتهای فک پایین تزریق می‌شود. با انجام این تزریق فک زاویه تندی نسبت به قبل پیدا می‌کند. به همین جهت بهتر است که تزریق فیلر فک توسط افرادی ماهر و متخصص در این زمینه انجام شود تا نتایج آن تضمین ‌شده باشد و عوارضی بعد از تزریق متوجه فرد نباشد.

بهترین فیلر برای تزریق به فک چیست؟

بهترین فیلر برای استفاده برای خط فک توسط چندین عامل تعیین می‌شود:

  • آناتومی صورت مشتریان
  • دغدغه‌ها و اهداف زیبایی‌ شناختی
  • طول عمر درمان

معمولاً برای این کار از یک پرکننده هیالورونیک اسید و سفت کننده یا یک ماده تحریک‌ کننده کلاژن مانند استفاده می‌شود، زیرا باعث تناسب و زیبایی بیشتری در این ناحیه می‌شود و با بدن سازگاری دارد. برندهای مختلفی وجود دارد که در زمینه تولید فیلر فعالیت می‌کنند. برند پرفکتا یکی از بهترین تولیدکنندگان فیلرهای زیبایی است که در انواع زاویه فک و صورت از آن استفاده می‌شود. ژل اولترا بوست بیوس  در ردیف محبوب‌ترین برندهای ژل در تزریق‌های زیبایی صورت قرار دارد. برند الانسه یکی دیگر از برندهای تولیدکننده فیلر در جهان است که ژل‌های آن از مواد طبیعی ساخته ‌شده و دارای ماندگاری طولانی‌ مدت هستند. برندهای ریوانس، الیاسین، رستیلن و … نیز از بهترین و محبوب‌ترین محصولات جهانی در این بخش هستند که می‌توانند رضایت شما را در نتایج کار فراهم بیاورند.

تزریق فیلر فک برای زیبایی جویی که روی تخت دراز کشیده است

چرا نحوه‌ی تزریق فیلر فک مهم است؟

نحوه تزریق فیلر زاویه فک دارای اهمیت بسیاری است؛ زیرا باعث کامل شدن شکل فک و چانه می شود که در بازگرداندن تعادل به سایر نواحی صورت مانند بینی و لب‌ها کمک بسیاری می‌کند. چانه و فک همچنین به تعادل نسبت‌ها و ابعاد عمودی صورت کمک می‌کند تا مطمئن شوید که یک ‌سوم پایینی برابر با یک‌ سوم میانی و بالایی صورت است.

برای شروع کار ابتدا چانه و خط فک تجزیه‌و تحلیل می‌شود و روش‌های موجود را مطابق با نیازهای زیباجو تنظیم می‌شود. در مورد مراحل کار توضیحاتی به فرد ارائه می‌شود و به سؤالات و ابهامات پاسخ داده می‌شود. اگر تزریق فیلر فک صورت به‌درستی صورت بگیرد می‌تواند باعث افزایش حجم فک، کاهش چین‌وچروک‌ها و متعادل‌سازی چهره شود. به همین دلیل نحوه تزریق فیلر زاویه فک می‌تواند موفقیت کار را تضمین کند.

طول عمر تزریق فیلر فک به نحوه‌ی تزریق بستگی دارد؟

تزریق فیلر فک معمولاً 10 تا 12 ماه طول عمر دارد و البته ماندگاری آن تا حد زیادی بسته به نحوه تزریق فیلر زاویه فک، نوع فیلر تزریقی و کیفیت آن، متابولیسم فرد، واکنشی که بدن نسبت به تزریق نشان می‌دهد و مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر فک بستگی دارد. فیلرهای حاوی هیالورونیک اسید و محرک کلاژن ساز طول عمر بیشتری دارند و بعد از مدتی جذب بدن می‌شوند.

با جلسات ترمیم و تمدید فیلرها 18 بین تا 24 ماه نیز دوام خواهند داشت. با نزدیک شدن به ماه‌های آخر تأثیر آن‌ها نیز کمتر خواهد شد. نتایج حاصل از تزریق فیلر فک صورت دائمی نیست و فقط این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که ظاهر جدیدی را امتحان کنید. اگر شما فردی با نیازهای خاص هستید، تزریق فیلر فک صورت می‌تواند یک گزینه عالی و یک روش نوین و کارآمد باشد که بتواند به زیبایی صورت شما کمک کند.

سوالات متداول

فیلر خط فک را می‌توان به‌عنوان یک روش جدا انجام داد یا در حین کانتورینگ چانه برای اصلاح کمبود حجم، عدم تقارن و خطوط نامنظم اضافه کرد. نتایج زوایای صاف، مشخص و مردانه ای هستند که چهره را متعادل و زیبا می کنند.
برای جلوگیری از داستان های ترسناک فیلر فک، درک خطرات و عوارض احتمالی این درمان مهم است. عفونت و التهاب از شایع ترین خطرات هستند و می توانند ناشی از تکنیک تزریق نامناسب یا بهداشت نامناسب باشند.

سایر مطالب خواندنی

پاک کردن تاتو روی شانه با لیزر کیوسوئیچ
یکی از نمونه کارهای روش تکثیر کاشت مو
کبودی بعد از تزریق ژل لب برای یک زیبا جو
خانمی که دچار خشکی لب بعد از تزریق ژل لب شده است.
بهترین فصل برای کاشت مو
تفاوت تزریق مزوژل با فیلر زیر چشم
آبرسانی عمیق پوست باعث شادابی پوست یک خانم شده است.
افزایش ماندگاری تزریق فیلر گونه
تزریق فیلر گونه برای صورت های کشیده یک زیباجو
خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس
 مدل ژل لب عروسکی یک دختر
تزریق پی آر پی مو برای یک آقا
تزریق مزوتراپی مو به سر یک خانم | سن مناسب تزریق مزوتراپی مو
آشنایی با انواع روش لیفت چشم
انواع روشهای لیفت شقیقه
خانمی در حال تزریق بوتاکس به گونه بیمار |
یک نمونه از بوتاکس چشم گربه ای
تزریق بوتاکس به پیشانی یک آقا | مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس
Dr
زاویه سازی فک با فیلر برای یک آقا
هایفوتراپی صورت یک زیباجو توسط متخصص زیبایی | مراقبت بعد از هایفوتراپی صورت
مقایسه هایفوتراپی و بوتاکس
راه های درمان چروک دور چشم
خانمی در حال استفاده از روتین پوستی
درمان گودی زیر چشم
انواع روش لیفت بینی
مزوتراپی برای یک آقا که کاشت مو انجام داده است | مزوتراپی بعد از کاشت مو
ماندگاری تزریق ژل لب
ماندگاری تزریق ژل لب
افزایش ماندگاری تزریق فیلر
تزریق فیلر بینی گوشتی برای یک خانم
ترسیمی از نقاط تزریق بوتاکس پیشانی
ورم بعد از تزریق فیلر گونه
ورم گونه یک خانم بعد از تزریق فیلر گونه
تزریق هیرفیلر برای یک اقا
مدل گربه ای لیفت چشم با نخ
درمان واریس پا با تزریق اسکلروتراپی
جوش زدن بعد از تزریق بوتاکس
کشش گوشه چشم با تزریق بوتاکس شقیقه یک خانم
تزریق هیر فیلر در سر یک خانم برای تقویت مو
تزریق پروفایلو به صورت یک خانم
تاثیر تزریق پروفایلو برای درمان مشکلات پوستی یک زیبا جو
تزریق فیلر خط خنده به صورت یک خانم و رضایت این خانم از تزریق
تزریق بوتاکس گونه برای ایجاد کات گونه روی صورت یک زیباجو
درمان چین و چروک پیشانی با تزریق بوتاکس
خانمی که برای صورت خود مزوژل جالپرو تزریق کرده است
تزریق فیلر به زیر چشم های یک خانم برای درمان چین و چروک پا کلاغی
تزریق فیلر برای کانتورینگ صورت یک خانم
خانمی در حال لیفت نخ صورت
شخصی که بعد از تزریق ژل لب دچار تبخال شده است
خانم باردار در حال تزریق ژل لب
تزریق بوتاکس با ماندگاری بالا
تصویر مربوط به یک خانم است و دستای یک دکتر که دستکش صورتی پوشیده و در حال لیفت صورت با نخ است
عکس زن باردار و دست یک پزشک که سرنگ بوتاکس را در دست دارد
عکس ویال بوتاکس و سرنگ در کنار ویال آب مقطر
عکس نخ های لیفت که با کانولا داخل صورت زن جوان قرار داده شده - مراقبت های بعد از لیفت با نخ

نظر کاربران

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها