dr mozhde rezvani
Search
Close this search box.
پخش ویدیو

فیشیال صورت

این خدمت در کلینیک دکتر رضوانی ارائه می‌شود
پخش ویدیو

فیشیال یا همان فیشال یک روش مراقبت از پوست صورت است که متشکل از مجموعه‌ای از مراحل و فرآیندهای مختلف برای بهبود و جوانسازی پوست است. این روش ممکن است شامل مراقبت‌های مختلفی از جمله تمیزی پوست، اکسفولییشن (لایه‌برداری و اسکراب)، ماساژ، استفاده از ماسک‌ها و محصولات مخصوص پوست را شامل می‌شود.

جهت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت فرم زیر را پر کنید

درخواست مشاوره

شماره ثابت کلینیک

شماره موبایل کلینیک

ارتباط از طریق واتساپ

فیشیال صورت
آنچه می‌خوانید
این صفحه را به اشتراک بگذارید
جهت رزرو نوبت با ما تماس بگیرید

فیشیال‌ها معمولاً با نیازهای خاص پوست هر فرد تطبیق داده می‌شوند. برای مثال، فیشیال‌ها ممکن است برای کاهش چین و چروک، بهبود لطافت و شادابی پوست، کنترل چربی یا درمان مشکلاتی مانند جوش‌ها و آسیب دیدگی روی پوست انجام شود.

این روش‌ها می‌توانند توسط متخصصان زیبایی یا پوست تحت نظارت و هدایت خاصی انجام شوند و بسته به نیازها و وضعیت پوست فرد، نوع روش و محصولات مورد استفاده متفاوت خواهد بود. هدف اصلی این فرآیند‌ها بهبود کیفیت پوست و حفظ جوانی و سلامت آن است.

بهترین مرکز فیشیال صورت

فیشیال صورت چگونه انجام می شود؟

فیشیال‌ها به طور عمومی شامل چند مرحله اساسی هستند که به ترتیب مراحل زیر را می‌گذرانند:

 1. تمیزی پوست: این مرحله شامل پاکسازی عمیق پوست از ذرات آلودگی، چربی و آلودگی‌های دیگر می‌شود.
 2. اکسفولییشن (لایه‌برداری): این مرحله شامل استفاده از محصولات یا فرآیندهایی است که لایه‌های بیرونی پوست را برداشته و سلول‌های مرده را از بین می‌برد تا پوست بازسازی شود.
 3. استفاده از مواد مغذی و مرطوب‌کننده: پس از لایه‌برداری، محصولات مرطوب‌کننده و مغذی مانند سرم‌ها، ماسک‌ها یا کرم‌ها برای تغذیه و تقویت پوست استفاده می‌شود.
 4. ماساژ: برخی از فیشیال‌ها شامل مراحل مختلف ماساژ برای تحریک گردش خون و بهبود جذب مواد مغذی توسط پوست هستند.
 5. استفاده از تکنیک‌های خاص: ممکن است از تکنیک‌های مانند لیزر، مزوتراپی یا دیگر روش‌های پیشرفته جهت بهبود وضعیت پوست استفاده شود.

هر مرحله به وسیله محصولات و فرآیندهای خاص انجام می‌شود که با نیازهای پوست و هدف خاص هر فیشیال تطبیق داده می‌شود. همچنین، این فرایند‌ها می‌توانند توسط متخصص زیبایی پوست دکتر مژده رضوانی با توجه به نیازهای شخصی افراد انجام شوند.

مزایای فیشیال صورت 

فیشیال‌ دارای مزایا و موارد مفید برای پوست هستند:

 1. جوانسازی و بهبود ظاهر پوست: با پاکسازی عمیق، اکسفولییشن و مراقبت مغذی، فیشیال‌ می‌تواند ظاهر پوست را بهبود دهد و آن را شاداب‌تر و لطیف‌تر کنند.
 2. کاهش چین و چروک: برخی از فیشیال‌ها با تحریک تولید کلاژن و الاستین، می‌توانند به کاهش چین و چروک‌ها کمک کنند.
 3. کمک به کنترل چربی و جوش: برخی از فیشیال‌ها می‌توانند با پاکسازی عمیق پوست و کمک به تعادل چربی، در کنترل جوش‌ها موثر باشند.
 4. درمان آثار نور خورشید بر روی پوست و جلوگیری از آنها: فیشیال‌ها می‌توانند به تقویت پوست در برابر آثاری مانند لکه‌های خورشیدی و تیرگی‌های پوست کمک کنند.
 5. کمک به جذب بهتر محصولات مرطوب‌کننده و مغذی: این فرآیند‌ها می‌توانند سبب جذب بهتر مواد مغذی و مرطوب‌کننده ها در پوست را فراهم کنند.
 6. احساس آرامش و رفع خستگی پوست: مراقبت از پوست به همراه ماساژ و فعالیت‌های آرامش‌بخش، می‌تواند به کاهش استرس و افزایش رضایت از حال عمومی پوست کمک کند.

توجه داشته باشید که هر فیشیال ممکن است نتایج و مزایای متفاوتی داشته باشد و ممکن است نیازهای و وضعیت پوستی هر فرد متفاوت باشد. همچنین، مهم است که این فرآیند‌ها توسط افراد متخصص و با محصولات معتبر و مناسب انجام شود تا به نتایج بهتری برسید.

فیشیال صورت با دستگاه تخصصی

فیشیال صورت چند وقت یک بار باید انجام شود؟

معمولاً فاصله زمانی بین جلسات فیشیال صورت بستگی به وضعیت پوست شما، نیازهای آن و نوع فیشیال دارد. اما به طور عمومی، برای حفظ نتایج و بهبود پوست، فیشیال‌ها معمولاً هر 3 تا 4 هفته یا حتی هر ماه یک بار انجام می‌شوند.

بعضی افراد با مشکلات خاص پوستی ممکن است نیاز داشته باشند که فیشیال را به صورت متداول‌تر انجام دهند، مثلاً هر دو هفته یا حتی هفته‌ای یک بار. اما برای اکثر افراد، فاصله زمانی 3 تا 4 هفته بین جلسات معمولاً کافی است تا پوست به نتایج مطلوب برسد.

همچنین، مهم است که در مورد تعداد و فاصله زمانی بین جلسات، با یک متخصص در حوزه مراقبت از پوست یا زیبایی مشورت کنید. دکتر رضوانی می‌تواند با توجه به وضعیت پوست شما، نوع فیشیالی که در حال انجام آن هستید و نتایج مورد انتظار، یک برنامه مناسب برای شما ایجاد کند.

انجام فیشیال صورت به چه کسانی توصیه می‌شود؟

فیشیال‌ به‌طور گسترده برای افرادی که به بهبود وضعیت پوست و ظاهر جوانانه‌تر آن علاقه دارند، توصیه می‌شوند. این موارد شامل افراد زیر می‌شود:

 1. افراد با پوست خشک و کم آب: فیشیال‌ها می‌توانند به بهبود و تقویت رطوبت و جوانسازی پوست کمک کنند.
 2. افراد با چین و چروک‌های مشخص: برای کاهش ظاهر چین و چروک‌ها و جوانسازی عالی هستند.
 3. افراد با مشکلات پوستی مانند جوش یا لکه‌های پوستی: برای کمک به تسریع فرآیند بهبود و ترمیم مشکلات موجود.
 4. افراد با پوست چرب یا مختلط: فیشیال می‌تواند به تعادل چربی پوست و به کاهش چربی‌های اضافی و کنترل جوش‌ها کمک کند.
 5. افرادی که به جلوگیری از پیری زودرس علاقه دارند: افراد جوانی که می‌خواهند از زودرس شدن نشانه‌های پیری جلوگیری کنند.

انواع ماسک صورت - فیشیال پوست

فیشیال تخصصی صورت

همچنین، اگر شما مشکلات خاصی درباره پوستتان دارید یا به نظر می‌رسد که وضعیت پوست شما به روش‌های معمولی مراقبتی جواب نمی‌دهد، مشورت با دکتر مژده رضوانی در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین روش برای پوستتان را انتخاب کنید.

فیشیال صورت تخصصی یک فرایند مراقبت از پوست صورت است که به طور خاص برای نیازهای و وضعیت خاص پوست فرد تنظیم می‌شود. این نوع فیشیال‌ها توسط تخصصی‌های پوست یا کارشناسان زیبایی انجام می‌شود و معمولاً شامل بررسی دقیق‌تر و مشاوره‌ای ویژه برای هر فرد است.

فیشیال صورت تخصصی شامل مراحلی است که با توجه به نیازهای شخصی و وضعیت پوست هر فرد، شخصی‌سازی می‌شود. این مراحل ممکن است شامل استفاده از محصولات مخصوص پوست، روش‌های خاص اکسفولییشن (لایه‌برداری)، ماساژ‌ها و تکنیک‌های خاص مانند مزوتراپی یا لیزر باشد.

تخصصی‌کردن فیشیال به معنای انجام یک مراحل عمیق‌تر، کارآمدتر و دقیق‌تر با استفاده از محصولات و روش‌های مناسب برای وضعیت دقیق پوست شما است. این فرآیند تحت نظارت متخصصین در این حوزه انجام می‌شود تا بهترین نتیجه برای پوست شما فراهم شود. بهترین متخصص در این زمینه دکتر مژده رضوانی است.

سوالات متداول درباره فیشیال صورت

خیر. بستگی داره به نوع فیشیالی که دارید دریافت می‌کنید. ولی در مجموع فیشیال یک روتین پوستی هست که می‌توانید بصورت دوره‌ای از انجام آن به تشخیص کارشناس استفاده کنید
طبیعتا کلینیک‌ها از دستگاه‌های پیشرفته‌تری استفاده می‌کنند که تاثیر بسیار بیشتری دارند. نکته بعدی هم مربوط به فیشیال کار هست که تخصص انجام این کار را دارد

سایر خدمات

نظر کاربران

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها